Україна і світ

Путін готує зухвалий випад проти України та ЄС у Криму, – The Times

Путін готує зухвалий випад проти України та ЄС у Криму, – The Times

В рамках свого візиту в анексований Крим, який запланований на 14 березня, Володимир Путін планує відвідати портове місто Севастополь, де проведе багатотисячний “патріотичний” мітинг.

Про це пише The Times.

На думку видання, цей мітинг можна розцінювати як зухвалий випад глави Кремля проти Євросоюзу за те, що він нещодавно продовжив санкції проти Росії за анексію півострова і військову інтервенцію на Донбасі.

Судячи з усього, рішення Путіна завершити свою передвиборчу кампанію в Криму спрямоване і на те, аби зіграти на патріотичному ентузіазмі жителів півострова, який уже значно ослаб, а також підвищити явку на вибори, що відбудуться 18 березня, йдеться у статті.

Президентські вибори недарма збігаються з датою річниці оголошення Криму російським, зауважує британська газета. Окрім того, напередодні виборів буде показаний фільм “Крим”, який підносить анексію як перемогу.

У середу Путін також планує зробити низку призначень на півострові. Кульмінацією ж його візиту в Крим стане мітинг у Севастополі, нагадує автор статті.

Нагадаємо, 18 березня у Російській Федерації заплановані президентські вибори. Окупаційна влада планує провести голосування і в анексованому Криму. Тому Президент України Петро Порошенко закликав міжнародну спільноту не визнавати вибори в Росії через Крим.

Джерело Телеканал новини «24»
14.03.2018