Україна і світ

Путін готовий зустрітися з “недружнім” Трампом

Путін готовий зустрітися з "недружнім" Трампом

Представники Росії готові зустрічатися з представниками навіть тих країн, які проводять недружню політику щодо країни, в тому числі і США.

Про це заявив глава МЗС РФ Сергій Лавров, передає ТАСС.

Зокрема, дипломат зробив таку заяву коментуючи питання про актуальність зустрічі після заяв Вашингтона про санкції.

Ми ніколи від контактів не йшли, в тому числі і з представниками тих країн, які проводять явно недружню політику по відношенню до нас. Тому, якщо лідери відчують необхідність зустрітися і повернутися до тих питань, які, як нам здавалося, об’єднувати повинні Росію і США, але які викликають відторгнення у деяких кіл всередині США, думаю, така зустріч відбудеться,
– сказав Лавров.

Глава російського МЗС зауважив, що про ймовірну зустріч представників країн можна говорити за умови зацікавлення американської сторони.

“Принаймні і на рівні глав зовнішньополітичних відомств ми такі контакти готові розвивати, якщо звичайно ж американська сторона буде готова діяти на основі балансу інтересів, на основі рівноправності і врахування позиції один одного”, – підкреслив він.

Нагадаємо, 22 серпня Сполучені Штати Америки запровадять нові санкції проти Росії через отруєння у Великобританії колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії.

Джерело Телеканал новини «24»
12.08.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: