Україна і світ

Протести проти Путіна сигналізують, що невдоволення поширилося по всій Росії, – The Washington Post

Протести проти Путіна сигналізують, що невдоволення поширилося по всій Росії, – The Washington Post

Акції протесту “Страйк виборців” 28 січня у Росії, організовані опозиційним політиком Олексієм Навальним, хоч і не були масштабними, однак продемонстрували, як приховане невдоволення чинним главою Кремля Володимиром Путіним поширилося по всій країні.

Про це пише The Washington Post.

На думку деяких молодих учасників протесту в Москві, поодинокий спротив не призведе до негайних змін, проте низка подібних акцій може вплинути на політичну ситуацію в Росії, зауважують кореспонденти видання, які перебували в російській столиці під час недільних демонстрацій.

Тому здатність Навального збирати тисячі людей по всій країні, щоб вони, ризикуючи арештом, протистояли Володимиру Путіну, робить цього опозиціонера “помітною політичною фігурою” в сучасній РФ, пояснює WP.

Опозиційний рух Навального, який виріс з його антикорупційної інтернет-кампанії, можливо, поки занадто слабкий, щоб стати серйозною загрозою для уряду Путіна, але практично він єдиний, хто може організувати вуличні протести не тільки в Москві, але і у віддалених куточках Росії, яка має 11 часових поясів,
– зазначається у публікації.

Зазначимо, що учасники акції протесту “Страйк виборців” хочуть переконати громадян РФ не йти голосувати на вибори президента Росії у березні. Ініціатором протестів є опозиціонер Олексій Навальний, якого вже встигли затримати правоохоронці.

Джерело Телеканал новини «24»
29.01.2018

Facebook
Close