Місто і регіон

“Простіше здати на метал”?: Що буде із законом про авто на єврономерах | Ніжин

Внесений до Верховної Ради законопроект №7286, покликаний вирішити питання реєстрації в Україні транспортних засобів на єврономерах, ставить їхніх власників в умови, коли простіше здати нерозмитнене авто на металобрухт, ніж виконати всю процедуру

За словами голови Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олега Назаренка, законопроектом передбачається, що ставити авто на облік доведеться тому іноземцю, на чиє ім’я його завозять.

“Машину треба буде реєструвати в сервісному центрі МВС. Хто це може зробити? Тільки особа, яка ввезла автомобіль. По-перше, реєструвати треба буде за місцем проживання.

Тобто, тепер литовець або поляк не тільки повинен буде з’явитися на кордоні, він тепер повинен буде їхати, умовно кажучи, в Харківську область, десь зупинятися і на наступний день йти в сервісний центр. А момент із “реєстрацією за місцем проживання” також означає, що покупець машини повинен надати довідку, що надає іноземцю тимчасове проживання”, – зазначив Назаренко.

При цьому реєстрація авто на єврономерах у МВС і прив’язка їх до реального водія на основі адреси українця, який надасть нібито тимчасове проживання іноземцеві, автоматично робить українських водіїв “прозорими” перед законом.

Крім того, глава асоціації автомобільних імпортерів звертає увагу на те, що законопроект буде стосуватися не тільки машин на іноземній реєстрації, які знову ввозяться, а й тих, які вже їздять по Україні.

“У законопроекті поліцейські отримують права зупинки автомобіля під предметом перевірки на алкоголь. Зупинили, перевірили на алкоголь, заодно перевірили, чи зареєстрована машина. Не зареєстрована? Вступає у силу ст. 121 КпАП – поїздка на незареєстрованому автомобілі. Перший раз – штраф. Другий – штраф більший і примусове вилучення автомобіля”, – резюмував Назаренко.

Джерело: bbcccnn.com.ua

Джерело: Нежатин
19.11.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook