Україна і світ

Пропагандиста Соловйова неабияк розізлила правда про загиблого у Сирії Філіпова

Пропагандиста Соловйова неабияк розізлила правда про загиблого у Сирії Філіпова

Відомий російський пропагандист Володимир Соловйов вступив у масивну словесну перепалку з американським експертом Григорієм Винниковим через загибель у Сирії російського пілота Су-25 Романа Філіпова. Під час дискусії ув присутнім і екс-“регіонал” Володимир Олійник.

Відповідна розмова сталася у ефірі одного із пропагандистських телеканалів.

Так, під час ефіру один із гостей студії В’ячеслав Ніконов, голова комітету Державної думи з освіти, нагадав про те, що в Сирії героїчно загинув пілот Су-25 Роман Філіпов, відтак запропонував вшанувати його пам’ять хвилиною мовчання.

Щоправда, американський експерт і журналіст Григорій Винников (Грег Вайнер) це проігнорував і вирішив розповісти правду про загиблого росіянина.

“Він хату покинув, пішов воювати, щоб землю в Дамаску сирійцям віддати”, – зауважив експерт, перефразувавши рядки з вірша “Гренада” Михайла Свєтлова.

У підсумку така репліка неабияк розлютила Соловйова, і він видав, що насправді Філіпові не «за ковбасою втік до Америку, щоб, повертаючись сюди, колишню Батьківщину лайном поливати”. Згодом пропагандист з ініціативи Ніконова попросив американця покинути студію.

Додамо, що увесь цей час пропагандистську риторику щодо героїзму Філіпова якраз і підтримував Олійник.

Соловйов розлютився на експерта через заяву того щодо Філіпова: відео

Нагадаємо, 3 лютого з’явилась інформація, що у сирійській провінції Ідліб збито російський військовий літак-штурмовик Су-25. Вбитим сирійськими повстанцями російським льотчиком виявився майором Збройних сил Росії Роман Філіппов, якого військове керівництво РФ посмертно представило до звання героя. 8 лютого відбулася церемонії прощання з льотчиком, поховали Філіпова в його рідному Воронежі.

Джерело Телеканал новини «24»
10.02.2018

Facebook
Close