Новини Чернігова

«Промінь надії » допомогла назбирати на лінійний прискорювач 68 тисяч

«Промінь надії » допомогла назбирати на лінійний прискорювач 68 тисяч

Чернігівська спільнота збирає кошти на додаткове обладнання для повноцінного функціонування новопридбаного лінійного прискорювача в Чернігівському обласному онкологічному диспансері.

Йдеться про комп’ютерний томограф і дозиметричне устаткування, його вартість становить 25 мільйонів гривень, тоді як загальна вартість проекту «Лінійний прискорювач» налічує 107 млн гривень.

Завдяки благодійній акції «Промінь надії» (нагадуємо: це спільний проект онкологів, артистів і влади), що стартувала 20 листопада, ця сума поступово зменшується. Адже вже 26 листопада естафету надії прийняв від облдрамтеатру міський Палац культури, де відбулися два великі концерти. Силами творчих митців різного віку, які, образно кажучи, діамантами засяяли цього дня на сцені міського культурно-мистецького закладу, вдалося зібрати суму 67 736 гривень.

Як акцентувала увагу присутніх директор міського Палацу культури Ірина Должикова, лінійному прискорювачу – бути! Адже сила оздоровчого мистецтва, яке несуть творчі колективи в глядацьку залу, помножена на теплу та привітну атмосферу аудиторії, розуміння громадськістю ситуації настільки, що вона відчуває це як свою особисту проблему, творить добро і доводить, що лише разом ми − сила, яка здатна мрію наблизити до реальності.

Головний лікар Чернігівського обласного онкологічного диспансеру Валерій Зуб висловив велику подяку владі, творчому осередку, громаді міста й області, які з розумінням поставилися до наявної проблеми та простягнули руку допомоги. Щоденно в Україні 470 людей дізнаються, що хворі на рак, а 250 − помирають від цієї хвороби. Лінійний прискорювач – це реальний шанс онкохворих на одужання. Від імені онкологів він закликав спільноту об’єднати зусилля в боротьбі зі страшною недугою.

Наразі відомо, що благодійну естафету «Промінь надії» вже приймають райони області.

Підтримати доброчинну справу можете і ви.

Реквізити:

р/р 31557301121263
у ГУДКСУ в Чернігівській області
МФО 853592
код за ЄДРПОУ 02006065

Призначення надходжень:

На придбання лінійного прискорювача з комплексом обладнання для оснащення радіотерапевтичного відділення КЛПЗ «ЧООД».

Дізнатися більше:

КЛПЗ «Чернігівський обласний онкологічний диспансер»
• 14029, м. Чернігів, просп. Миру, 211;
• тел./факс (04622) 5-30-07;
Здолаємо рак разом!

27.11.2017
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook