Мебельный салон г.Нежин Черниговская область перейти в магазин
Україна і світ

Прокурорський позитив: зарплата чиновника

Генеральний прокурор України отримує шалену заробітну плату за місяць. Про реформи і успіхи перших трьох постмайданних прокурорів: Махніцького, Яреми і Шокіна говорити немає що, адже ніяких змін не помічено. Працювали вони не довго і частіше потрапляли у скандали, аніж повідомляли про результативні розслідування.

Після усунення з посади Шокіна, Юрій Луценко розпочав діяльність із гучних і правильних обіцянок, щось навіть таки намагався виконувати. Без експертів та конкурсів президент подав кандидатуру Юрія Луценка до Верховної Ради.

Лише за один день змінили та підписали закон, який дозволив Луценку без профільної освіти та відповідного стажу обійняти посаду Генпрокурора України.

Я прошу не хвилюватися народних депутатів. Я впевнений в тому, що Юрій Віталійович Луценко має більше морального права вимагати справедливості,
– наголосив президент України Петро Порошенко.

Нічим не змогла потішити генеральна інспекція, яка мала забезпечити рішучу боротьбу з корупцією, а також перевіряти декларації доброчесності прокурорів. І унеможливив цей процес сам Юрій Луценко.

“Я дійсно прийшов в генеральну прокуратуру на 1,5-2 роки. Цей термін пов’язаний з моїми особистими планами в житті”, – резюмував Юрій Луценко.

Нічим не змогла потішити генеральна інспекція, яка мала забезпечити рішучу боротьбу з корупцією, а також перевіряти декларації доброчесності прокурорів. І унеможливив цей процес сам Юрій Луценко.

Заробітна плата Генерального прокурора України у січні 2018 року складається:

1.Посадового окладу – 37 тисяч гривень.

2.Надбавки за вислугу років.

3.Надбавки за роботу в умовах режимних обмежень.

4.Надбавки за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи.

5.Премії.

6.Матеріальні допомоги для вирішення соціально-побутових питань.

Луценко на заслужений відпочинок, мабуть, не збирається і надає перевагу відпочинку “без надмірностей” на Сейшелах.

Чим насправді займається на своїй посаді Юрій Луценко – дивіться у програмі “Гра слів”.

Джерело Телеканал новини «24»
23.03.2018

Facebook