Місто і регіон

Прокуратура здійснює нагляд за дотриманням Закону у місцях несвободи

Прокуратура здійснює нагляд за дотриманням Закону у місцях несвободиНа території міста Ніжина функціонує ізолятор тимчасового тримання №3 Головного управління Національної поліції в Чернігівській області, який розрахований на одночасне утримання в ньому 15 осіб.

З метою забезпечення прав ув’язнених Ніжинською місцевою прокуратурою, на виконання ст. 26 Закону України «Про прокуратуру», проводяться регулярні перевірки ізолятору з метою попередження та виявлення порушень вимог Законів України «Про Національну поліцію», «Про попереднє ув’язнення», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Основи законодавства України про охорону здоров’я» в яких закріплені вимоги до матеріально-побутових та медико-санітарних умов
тримання ув’язнених.

У ході перевірок, проведених у поточному році, до яких залучались представники громадськості, спеціалісти органів контролю, медичні працівники, виявлено ряд порушень.

Основна частина виявлених порушень стосується неналежного забезпечення матеріально-побутових та медико-санітарних умов тримання ув’язнених, зокрема необхідність проведення поточного ремонту в ізоляторі, порушення температурного режиму зберігання харчових продуктів, відсутність обладнання у приміщеннях ізолятору відповідно до норм чинного законодавства тощо.

З метою усунення виявлених порушень та недопущення їх в подальшій діяльності Ніжинською місцевою прокуратурою, у межах наданих повноважень, надано письмові вказівки.

За результатами розгляду таких вказівок до дисциплінарної відповідальності притягнуто двох посадових осіб Головного управління Національної поліції в Чернігівській області, усунуто виявлені порушення.

Джерело: Уездные новости
02.11.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook