Місто і регіон

Привітання з Днем Конституції України від Олександра Кодоли

Привітання з Днем Конституції України від Олександра КодолиДорогі земляки, Вітаю Вас із державним святом – Днем Конституції України!

Сьогодні головний документ нашої з Вами країни відзначає своє повноліття – 21 рік. У 1996 році українські громадяни отримали Основний закон, який гарантував їм права та свободи, наблизив Україну до країн з розвинутою демократією та остаточно закріпив незалежність нової європейської держави. Конституція увібрала в себе досвід українського народу в справі державного будівництва, національні традиції, загальнолюдські цінності, засадничі норми міжнародного права.

Загальна мета всіх громадян незалежної України – втілювати закладені в Основному Законі цінності, зміцнювати національну єдність, дбайливо зберігати історичну та культурну спадщину. Поважати Конституцію і жити по закону – обов'язок кожного громадянина.

Давайте ж разом формувати вільне, справедливе, солідарне суспільство, потужну та заможну державу, що побудована на основах європейської демократії.

Від усього серця бажаю вам міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості й далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності.

Слава Україні!

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Уездные новости

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook