Україна і світ

Приватбанк продає курорт “Буковель” та інші активи: відома ціна

Приватбанк продає курорт "Буковель" та інші активи: відома ціна

Державний банк “Приватбанк” планує продати свою частку в гірськолижному курорті “Буковель”, готель “Radisson Blu Resort Буковель”, готель “Мир” у Києві та ТРЦ “Приозерний” в Дніпрі.

Про це повідомляє прес-служба ПриватБанку.

За інформацією прес-служби, банк оголосив конкурс з відбору українських та міжнародних компаній для залучення потенційних інвесторів під час продажу низки великих об’єктів, що перебувають на балансі банку.

Мінімальна вартість частки банку в “Буковелі” оцінена у 2,185 мільярда гривень, готель “Radisson Blu Resort Буковель” – у 1,048 мільярда гривень, готель “Мир” –  325,32 мільйона гривень, а торгово-розважальний комплекс “Приозерний” – у 236,2 мільйона гривень.

До участі в конкурсі “Приватбанк” запрошує українські та міжнародні компанії з досвідом надання консалтингових послуг з продажу активів на українському ринку і успішними продажами таких об’єктів в Україні та за кордоном.

Раніше 24 Канал повідомив, що “Приватбанк” планує продати стадіон “Дніпро-арена” та тренувальну базу клубу. Мінімальна ціна стадіону оцінена в 1,374 мільярда гривень, а база – у 207,6 мільйона гривень.

Джерело Телеканал новини «24»
08.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: