Місто і регіон

Президент хоче притягнути до відповідальності учасників блокади? | Ніжин

Президент України Петро Порошенко переконаний, що блокада непідконтрольних територій Донбасу спрямована на те, щоб відштовхнути їх від України до РФ.

Про це він заявив на засіданні Ради регіонального розвитку, повідомляє Інтерфакс-Україна.

“Організатори блокади обманювали суспільство, оскільки це була не блокада ОРДО/ОРЛО – яка блокада, коли там дірка в кордоні, в тому числі і з Російською Федерацією сотні кілометрів? Насправді це виявилося спецоперацією, спрямованою на те, щоб виштовхнути окуповані райони з українського Донбасу в Російську Федерацію”, – сказав Порошенко.

Він також підкреслив, що організатори блокади повинні бути готові нести відповідальність за свої дії.

25 січня 2017 року почалася блокада основних транспортних артерій з окупованими регіонами Донбасу за ініціативою ветеранів АТО, також у русі беруть участь політсили і окремі народні депутати.

Українська влада не підтримала блокаду окупованого Донбасу. Аргументом проти цього стало те, що українським ТЕЦ потрібен вугілля антрацитної групи, який видобувається в окупованих регіонах Донецької і Луганської областей. З 17 лютого в Україні діє режим надзвичайного стану в енергетиці.

15 березня РНБО тимчасово заборонила транспортне сполучення з непідконтрольними територіями Донецької і Луганської областей. Виняток зробили для гуманітарних вантажів, також залишається в силі перетин лінії розмежування людьми.

Джерело: nv.ua

Джерело

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Adblock виявлено

Будь ласка, розгляньте підтримку нас, вимкнувши блокування реклами, адже за рахунок реклами ми підтримуємо наш сайт. Дякуємо!