Україна і світ

Прес-конференція Порошенка: приховані сигнали Президента

Прес-конференція Порошенка: приховані сигнали Президента

Перше і найголовніше: Порошенко – сексист, звертання “моя дорогенька” нехай залишить для дружини та доньок, а до журналістів варто вживати більш офіційні звернення.

Друге: тема виборів – явний інструмент торгу між партнерами та відверта маніпуляція, намагається грати в сильного, хоча виборів боїться та їх не хоче. Плюс розуміє, що вони наразі непотрібні і населенням не підтримуються, в топі проблем інше, зокрема: війна, низькі зарплати та Антикорупційний суд.

Третє: Порошенко явно вжився в образ Президента, адже постійно повторював, що та чи інша справа НЕ президентський рівень, або не президентська справа. За психологією – розслабився та ніжиться на сонці президентського достатку.

Четверте: публічний захист Медведчука хвилин так на п’ять означає, що окрім обміну заручників їх об‘єднують і інші справи. Які? Можна або здогадуватись або дивитись журналістські розслідування.

І останнє, п’яте: найбільша гордість Петра Порошенка – це п’ять траншів від МВФ, “єдиний президент, який взяв аж п’ять”, – сказав він! От чесно, чим він пишається?

Нагадаємо, 28 лютого Петро Порошенко дав прес-конференцію на тему “Виклики-2018”.

Детальніше про меседжі Президента та ключові моменти події читайте у публікації: Прес-конференція Петра Порошенка: відео і головні цитати

Джерело Телеканал новини «24»
28.02.2018