Україна і світ

Представник ПАРЄ розповів про шанси повернення Росії до організації

Представник ПАРЄ розповів про шанси повернення Росії до організації

Народний депутат України, заступник голови Постійної делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи Георгій Логвинський заявив, що шанси Росії на повернення до ПАРЄ різко зменшуються.

Про це політик заявив у ефірі телепрограми “Свобода слова” на ICTV.

Завтра в Парламентській асамблеї будуть голосувати за цю доповідь (яка у майбутньому дозволить повернення Росії до ПАРЄ) … Однак завдяки сьогоднішнім поразкам Російської Федерації шанси (на її прийняття) зменшуються щохвилини,
– зазначив Логвинський.

За його словами, дві великі політичні групи – ліберали та конверватори – навіть зареєстрували окрему пропозицію про зняття з розгляду цієї доповіді. Представники Європейської народної партії, яка є найбільшою у ПАРЄ, розділилися – за словами Логвинського, це означає, що половина з них голосуватиме за доповідь, а половина – проти.

“Я вважаю, що завтра ми маємо дуже непогані шанси не дати можливості реалізувати план Російської Федерації”, – підсумував юрист.

Нагадаємо, у вівторок, 9 жовтня, у ПАРЄ голосуватимуть за доповідь про повноваження і право голосу національних делегацій. Його прийняття відкриє шлях для повернення Росії до ПАРЄ.

Що таке ПАРЄ?Це один із двох головних статутних органів Ради Європи. До його складу входять представники парламентів усіх держав-членів. ПАРЄ є найстарішим в Європі органом міжпарламентської співпраці. Асамблея приймає резолюції та рекомендації на основі доповідей, що їх готують депутати. Серед важливих повноважень – вибори Генерального секретаря Ради Європи та його заступника, суддів Європейського суду з прав людини, прийняття висновків щодо кандидатур нових держав-членів, моніторинг виконання ними зобов’язань, взятих при вступі.

Джерело Телеканал новини «24»
09.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: