Місто і регіон

Представник “Народного фронту” тимчасово виконуватиме обов’язки президента ПАРЄ (відео)

Представник “Народного фронту” тимчасово виконуватиме обов’язки президента ПАРЄ (відео)Після виключення президента ПАРЄ Педро Аграмунта зі складу групи Європейської народної партії, сьогодні обов’язки президента Асамблеї тимчасово виконуватиме представник “Народного фронту”, віце-президент Парламентської асамблеї Ради Європи, член групи ЄНП Георгій Логвинський.

Про це він повідомив після голосування щодо виключення Аграмунта зі складу групи ЄНП.

“За регламентом обов’язки президента Асамблеї виконує віце-президент, який відноситься до групи ЄНП. Сьогодні вдень мені буде представлено честь виконувати обов’язки президента Парламентської асамблеї Ради Європи та вести засідання”, — повідомив Георгій Логвинський.

Георгій Логвинський також закликав не плутати це з обранням його президентом або в. о. президента ПАРЄ.

“Сьогодні після обіду я дійсно буду заміщати президента ПАРЄ, що є для мене великою честю і важливою подією на міжнародній парламентській арені для України. Така процедура заміщення передбачена Регламентом для випадків, коли президент ПАРЄ «не доступний», — зазначив він.

«Але я прошу не плутати це з обранням мене президентом або виконуючим обов'язки президента ПАРЄ. Для цього є окрема процедура, яку ми зараз і запускаємо», — додав Логвинський.

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Уездные новости

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook