Новини Чернігова

Працівники статистики розповіли, чим займалися протягом року

Працівники статистики розповіли, чим займалися протягом року

На даний час на Чернігівщині в органах статистики працює понад 200 осіб, які своєю щоденню кропіткою працею забезпечують інформаційні потреби суспільства.

Про це Високому Валу повідомили в Головному управлінні статистики в області.

У цьому році фахівцями Головного управління статистики виконані державні статистичні спостереження за 103 формами, зібрано та оброблено понад 200 тис. звітів.

З початку року було підготовлено понад 1000 різноманітних аналітичних матеріалів за всіма галузями статистики (експрес-випусків, бюлетенів, доповідей, статистичних збірників тощо).

Здійснювалися заходи щодо висвітлення результатів діяльності в засобах масової інформації, зокрема було оприлюднено майже 250 повідомлень про соціально-економічне становище області, міст обласного значення, районів та понад 1500 інформаційних матеріалів із різних актуальних питань.

Проведено 26 зустрічей та круглих столів із користувачами статистичної інформації. Велася робота з популяризації веб-сайту, на якому розміщується вся оперативна статистична інформація у вільному доступі для користувачів. З початку року його послугами скористалося майже 50 тисяч відвідувачів.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
04.12.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook