Новини Чернігова

Працівницю «Чернігівобленерго» покусала собака. Потерпіла в лікарні

Працівницю «Чернігівобленерго» покусала собака. Потерпіла в лікарні

У Чернігові під час виконання службових обов’язків, огляду траси ПЛ-0,4 кВ по вул. Загородна, біля будинку №1 на електромонтера з експлуатації розподільних мереж накинувся собака.

Постраждала отримала рвану рану правої руки. Карета швидкої медичної допомоги доставила потерпілу до травмпункту міської лікарні.

Про це повідомляє прес-служба ПАТ «Чернігівобленерго»

За фактом нещасного випадку був складений протокол про адміністративне порушення. Власник собаки буде притягнутий до адміністративної відповідальності у вигляді грошового штрафу за порушення громадського порядку і громадської безпеки при утриманні тварин.

 «Власники собак, тим більше бійцівських порід, повинні нести повну відповідальність за їх утримання, – зазначає директор з охорони праці ПАТ «Чернігівобленерго» Володимир Пилипенко – Собаки повинні бути надійно замкнені в межах власності власника. Це не перший випадок, коли працівники Товариства, а це, в основному контролери, отримують травми від нападу тварин. За даним фактом проводиться перевірка, з'ясовуються обставини події. Постраждала також має намір звернутися до суду з заявою про стягнення матеріальної шкоди та компенсації моральної шкоди з господаря тварин».

Після того, що сталося в ПАТ «Чернігівобленерго» пройшли додаткові інструктажі з персоналом щодо їхніх дій при прояві агресії собаками.

Власником собаки було порушено п. 6 Правил тримання собак, котів і хижих тварин у населених пунктах, згідно якого власники сторожових собак зобов’язані: тримати їх на прив’язі і спускати з прив'язі лише в закритих дворах, що виключають можливість втечі; про наявність собак застерігати написом.

В Україні все більше фіксується нападів собак на людей. Кінологи відзначають, що неконтрольована агресія властива собакам, яких купують для забави і не вчать дисципліні. Люди часто нехтують правилами утримання тварин, що несе загрозу для оточуючих.

Важливо пам’ятати, що за будь-які дії домашніх тварин відповідати доведеться господареві, тому ПАТ «Чернігівобленерго» закликає громадян відповідально ставитись до утримання собак для недопущення нещасних випадків.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
06.02.2018

Facebook