Україна і світ

“Повна відсутність розсудливості”: в “ДНР” зреагували на відмову Ради скасувати закон про деокупацію Донбасу

"Повна відсутність розсудливості": в "ДНР" зреагували на відмову Ради скасувати закон про деокупацію Донбасу

В терористичній організації “ДНР” зреагували на відмову Верховної Ради України скасувати закон про забезпечення суверенітету України на тимчасово окупованих територіях Донбасу. Так, постпред “ДНР” у контактній групі Денис Пушилін назвав цю відмову “передбачуваною”.

Про це повідомляють сепаратистські ЗМІ.

У вівторок, 6 лютого, Верховна Рада не підтримала зареєстрований членами фракції “Опозиційний блок” проект постанови про скасування схваленого парламентом раніше закону про забезпечення суверенітету України на тимчасово окупованих територіях Донбасу.

Абсолютно передбачуваний вчинок українських парламентаріїв, що свідчить про повну відсутність розсудливості і будь-якого професіоналізму. Цей нормативний акт надалі не відповідає ні Конституції України, ні міжнародним нормативно-правовим документам і конвенціям,
– заявив Пушилін.

На його думку, закон про реінтеграцію Донбасу виключає будь-які ініціативи мирного врегулювання конфлікту, “його мета – посилення владних повноважень президента, силові рішення і безправний народ”.

“Але це питання внутрішнього українського законодавства, які ховають логіку і будь-які визнані принципи правової держави”, – додав представник “ДНР”.

Нагадаємо, 18 січня 2018 року Верховна Рада схвалила закон “Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях в Донецькій і Луганській областях” і визнала Росію державою-агресором.

Джерело Телеканал новини «24»
06.02.2018

Facebook
Close