Україна і світ

Повія та наркотики: деталі перебування отруювачів Скрипалів у Лондоні

Повія та наркотики: деталі перебування отруювачів Скрипалів у Лондоні

Олександр Петров та Руслан Боширов, яких підозрюють в отруєнні Скрипалів, нібито вночі вживали наркотики та проводили час з повією в лондонському готелі City Stay Hotel.

Про це повідомляє The Daily Mail, посилаючись на свідків.

За їхньою інформацією, Боширов та Петров проводили час у своєму номері з повією та курили марихуану. Розлючені мешканці скаржилися персоналу на звуки “гучного сексу” та запах наркотиків.

Я відчув запах марихуани з їхньої кімнати. Він був біля дверей і в коридорі, це точно. Було все десь о 19 годині. Пізніше до них прийшла жінка. Я думаю, вона була повією,
– сказав гість готелю, який впізнав Петрова і Боширова.

Нагадаємо, 5 вересня британська поліція оприлюднила нові резонансні деталі у справі про розслідування отруєння у Солсбері колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії. Зокрема, британська прем’єрка Тереза Мей заявила, що підозрювані у виконанні отруєння Скрипалів Олександр Петров та Руслан Боширов є офіцерами ГРУ Росії.

Вже 12-го числа Путін особисто заявив, що у Росії знайшли підозрюваних у замаху на Скрипалів, а 13 вересня пропагандисти RT опублікували інтерв’ю з людьми, які називають себе Бошировим і Петровим.

Згодом, Bellingcat і The Insider з’ясували, що підозрювані в отруєнні у британському Солсбері екс-агента Сергія Скрипаля та його доньки Юлії – Олександр Петров і Руслан Боширов – справді є працівниками російських спецслужб.

Джерело Телеканал новини «24»
16.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: