Україна і світ

Потужний ураган “Майкл” у США: кількість загиблих зросла

Потужний ураган "Майкл" у США: кількість загиблих зросла

Жертвами потужного урагану “Майкл” у США вже стали двоє осіб. Один чоловік загинув у Флориді після того, як на нього впало дерево, а в штаті Джорджія руйнівна стихія забрала життя дитини.

Про це повідомляє CNN.

За словами Тревіса Брукса, директора управління надзвичайних ситуацій в окрузі Семіноль, що у Джорджії, дитина померла після того, як щось впало на будинок, де вона перебувала. Деталі залишаються невідомими, оскільки рятувальники ще не змогли потрапити до місця трагедії.

Наразі майже 500 тисяч людей залишилися без електрики в штатах Алабама, Джорджія і Флорида в результаті удару урагану “Майкл”. 

Для ліквідації руйнівних наслідків стихії у Флориді задіяні тисячі співробітників екстрених служб і 2,5 тисячі військових. На території штату організовано понад 50 пунктів тимчасового розміщення, в яких перебуває майже 7 тисяч осіб.

Раніше у четвер, 10 жовтня, Національний центр США з попередження ураганів повідомив, що “Майкл” ослаб до першої з п’яти категорій. Однак метеорологи попередили, що небезпека продовжує бути високою. Для Флориди “Майкл” став найпотужнішим ураганом, які досягли північно-західного узбережжя штату, за всю історію спостережень, починаючи із 1851 року. У зв’язку з цим президент США Дональд Трамп оголосив у штаті надзвичайний стан.

Нагадаємо, 9 жовтня стало відомо, що шторм “Майкл”, який рухається до південного узбережжя США, посилився до урагану першої категорії. Слід зазначити, що на своєму шляху до США ураган “Майкл” вже вдарив по Мексиці та Кубі.

Джерело Телеканал новини «24»
11.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: