Україна і світ

Постарілий клоун і хам: Собчак прокоментувала гучний скандал з Жиріновським

Постарілий клоун і хам: Собчак прокоментувала гучний скандал з Жиріновським

Кандидат в президенти Російської Федерації, журналістка Ксенія Собчак заявила, що досі перебуває під враженнями від конфлікту з лідером ЛДПР Володимиром Жиріновським.

Про це Собчак написала в своєму Іnstagram.

“Перебуваю під яскравим враженням телеефіру з Володимиром Вольфовичем Жиріновським. Мені навіть довелося злегка окропити дідуся холодною водою, щоб зняти напад, а то бідолаха прямо зайшовся в лихослів’ї. Напевно, з боку це виглядало сумно”, – написала вона.

Журналістка зазначила, що стає ще сумніше, якщо обдумати все те, що сталося під час ефіру.

У 90-х, коли Жиріновський видерся на політичну сцену, здавалося, що це не таке вже страшне зло: у країни все попереду, і вже одного клоуна і хама ми як-небудь витримаємо. Минуло чверть століття, а нічого нового, крім клоуна і хама, – правда, сильно постарілого – з нами не сталося,
– розповіла Собчак.

На її думку, Кремль тримає Жиріновського на виборах в якості “загороджувального загону”.

“Сьогодні він продовжує грати цю сумну роль, тільки для того, щоб іншим кандидатам було складно говорити про справді важливі речі. Його спеціально тримають на будь-яких виборах президента як “заградотряд”, який все перетворює в цирк і безглуздість. Все це дуже і дуже сумно насправді”, – підсумувала кандидатка в президенти.

Нахожусь под ярким впечатлением телеэфира с Владимиром Вольфовичем Жириновским. Мне даже пришлось слегка спрыснуть дедушку холодной водой, чтобы купировать приступ, а то бедняга прямо зашелся в сквернословии. Наверное, со стороны это выглядело грустно. А если чуточку обдумать происшедшее, становится еще грустнее. В 90-х, когда Жириновский вскарабкался на политическую сцену, казалось, что это не такое уж страшное зло: у страны все впереди, и уж одного клоуна и хама мы как-нибудь выдержим. Прошло четверть века, а ничего нового, кроме клоуна и хама, – правда, сильно постаревшего – с нами не произошло. И сегодня он продолжает играть эту унылую роль ,только для того,чтобы остальным кандидатам было сложно говорить о действительно важных вещах. Его специально держат на любых выборах президента как заградотряд,который все превращает в цирк и нелепость. Все это очень и очень грустно на самом деле…:(

A post shared by Ксения Собчак (@xenia_sobchak) on

Нагадаємо, 28 лютого під час теледебатів між кандидатами в президенти РФ Ксенією Собчак та Володимиром Жиріновським відбувся конфлікт. Так, опальний політик обматюкав світську левицю, в результаті чого Собчак вилила на Жиріновського стакан води.

Джерело Телеканал новини «24»
28.02.2018