Україна і світ

Порошенко своїми атаками знову вивів мене на авансцену, – Саакашвілі в інтерв’ю Liberation

Порошенко своїми атаками знову вивів мене на авансцену, – Саакашвілі в інтерв'ю Liberation

“Рух нових сил”, за останніми опитуваннями, набирає від 6 до 7% народної підтримки. Міхеїл Саакашвілі заявляє: для партії, яка не фігурувала на політичній карті ще півроку тому, це непоганий результат, що демонструє, наскільки Петро Порошенко слабкий.

Про це позбавлений українського громадянства екс-очільник Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі розповів в інтерв’ю для Liberation.

Скандальний грузинський політик заявив, що всі справи проти нього “безглузі і необґрунтовані”, свого роду – це “демонстрація дилетантства української влади”. У той час, як Україна намагається “піти від Росії”, її влада лише імітує російський стиль “виборчого і швидкого правосуддя”, зауважив екс-президент Грузії.

“Україні потрібне генеральне прибирання! Це держава непрацездатна і найбідніша в Європі, якщо брати до уваги ВВП на душу населення. Чому? Тому що сім олігархів взяли в заручники все багатство країни виключно для власного збагачення”, – вважає Саакашвілі.

З його слів, після здобуття незалежності в 1991 році Україною керує “адміністративна рада олігархів”, які самі призначають президента, прем’єр-міністра та інших. Ці олігархи позиціонують себе як “бізнесмени”, але, по суті, це суб’єкти, шкідливі для підприємництва. Вони ведуть себе як акули в акваріумі, пожираючи дрібних рибок. Порошенко, на думку Саакашвілі, став першим самопроголошеним “ватажком і президентом” одночасно, і “тепер він вирішив позбутися таких олігархів, як Дмитро Фірташ або Ігор Коломойський”. Порошенко хоче нав’язати себе в якості єдиного олігарха, переконаний колишній губернатор Одеської області.

Він (Порошенко – “24”) прагне все контролювати. Але, атакуючи мене, він знову висунув мене на авансцену,
– стверджує Саакашвілі.

Нагадаємо, в ніч із 5 на 6 лютого закінчився термін дії запобіжного заходу у вигляді нічного домашнього арешту і обмеження на виїзд з Києва для лідера “Руху нових сил” Міхеїла Саакашвілі.

Джерело Телеканал новини «24»
08.02.2018

Facebook
Close