Україна і світ

Порошенко різко відповів німцям, які пропонують скасувати санкції проти Росії

Порошенко різко відповів німцям, які пропонують скасувати санкції проти Росії

Президент України Петро Порошенко наголошує на неприпустимості скасування Європою санкцій проти Росії і вважає, що люди які це пропонують, повинні поїхати на Схід України, де триває війна.

Про це він заявив в інтерв’ю німецькому виданню Bild, передає прес-служба Порошенка.

Зазначимо, так Президент України прокоментував дискусію в Німеччині щодо можливого скасування санкцій проти Російської Федерації, зокрема, і думку президента футбольного клубу “Баварія” Улі Хьонеса щодо розуміння з приводу політики Путіна.

Ці люди або недостатньо поінформовані, або просто наївні. Все ж дуже просто: ми не є частиною російської імперії, ми – суверенна країна. Я вважаю, що людям на кшталт пана Хьонеса варто одного разу відвідати Україну, причому не Київ, а cхід України. Тоді він зрозуміє, що насправді йдеться про єдину річ: Путін повинен вивести свої війська з України,
– наголосив Порошенко.

Нагадаємо, 3 лютого, до анексованого Криму прибула делегація парламентаріїв Німеччини. Члени цієї делегації у відповідь на обурення України щодо незаконної роботи у Криму німецький компаній заявили, що німецький бізнес повинен сам вирішувати, з якими регіонами йому працювати.

Джерело Телеканал новини «24»
12.02.2018

Facebook
Close