Україна і світ

Порошенко – людина жадібна і мстива, – Фірсов про ситуацію з Саакашвілі

Порошенко – людина жадібна і мстива, – Фірсов про ситуацію з Саакашвілі

Народний депутат України Єгор Фірсов заявив, що президент України Петро Порошенко – людина мстива та жадібна, зокрема, у ситуації з видворенням Міхеїла Саакашвілі до Польщі.

Про це політик сказав у прямому ефірі 24 Каналу

– Саме у Саакашвілі мова не тільки про небезпеку президентську, мова йде ще про певне особисте. Цю ситуацію треба сприймати, занурившись в голову Порошенка і зрозуміти, що він людина, я говорю це відверто (як людина, яка колись співпрацювала з ним в парламенті), жадібна і мстива.

– Він сприймає те, що він запросив Саакашвілі і надав йому громадянство, можливості для роботи, зняв цей піар (у 2015 році він піарився тим, що реформатор-президент працює на нього). А зараз, коли Саакашвілі почав казати відверті конкретні речі, Порошенку це не подобається і не подобається дуже і дуже сильно.

Тут мова про особисте. Він досить ображений певною баригою та іншими висловлюваннями Саакашвілі. Тому він сидить на Банковій і думає, як би його відправити, заарештувати, створити перепони.

До слова, ситуація з видворенням Міхеїла Саакашвілі до Польщі ілюструє встановлення в Україні своєрідного режиму.

У чому звинувачують Саакашвілі? У липні 2017 року Порошенко позбавив Саакашвілі українського громадянства. За офіційними даними – через те, що він нібито вказав неправдиву інформацію під час заповнення документів на отримання українського паспорта, за неофіційними – через конфлікт з Порошенком. В той момент Саакашвілі перебував за кордоном.

10 вересня 2017 року відбувся так званий “прорив” Саакашвілі через польсько-український кордон, коли лідер “Руху нових сил” за підтримки активістів повернувся в Україну без проходження прикордонного контролю.

Саакашвілі просив Міграційну службу про надання йому статусу біженця. Однак і ДМС, і згодом Окружний адміністративний суд Києва та Київський апеляційний адміністративний суд відмовили йому в цьому.

У грудні 2017 року в ГПУ заявили, що Саакашвілі підозрюють у змові з олігархом часів Януковича – Курченком – з метою держперевороту.

5 січня Тбіліський міський суд визнав винним Михайла Саакашвілі у справі “про злісне перевищенні повноважень” на посаді президента Грузії і присудив три роки позбавлення волі. Якщо Саакашвілі екстрадують з України в Грузію як особу без громадянства, у Тбілісі його чекає арешт.

Джерело Телеканал новини «24»
12.02.2018

Facebook
Close