Місто і регіон

Понад 9 мільйонів гривень на підтримку освітян  209 виборчого округу

Понад 9 мільйонів гривень на підтримку освітян  209 виборчого округуТаку суму залучив народний депутат України Олександр Кодола на підтримку закладів  освіти свого виборчого округу цього року. З них 4,2 мільйони гривень виділено на підтримку та ремонт навчальних закладів Ніжина.

Такої уваги з боку народних депутатів і взагалі влади освітяни міста не бачили останні двадцять років. Про це вони відверто говорили під час традиційної зустрічі з народним депутатом, яка відбулася днями в Ніжині.

Під час зустрічі Олександр Кодола вкотре підкреслив, що освіта залишається пріоритетним напрямком діяльності його команди.

“Саме тому для зміцнення матеріально-технічної бази закладів освіти міста Ніжина влітку за моїм наполяганням з державного бюджету було виділено 1,1 мільйона гривень, з яких відповідно до звернень освітян до моєї громадської приймальні: на закупівлю меблів (173 тис. грн.), комп`ютерів (270 тис. грн.), ноутбуків (219 тис. грн.), проекторів (123 тис. грн.), іншого технічного обладнання , а саме: принтерів, телевізорів, звукових систем та іншого на суму 266 тис. грн. Ще частина обладнання та меблів проходить процедуру прозорих закупівель управлінням освіти міста”, — поділився даними народний депутат.

Все це обладнання буде сприяти покращенню навчального і виховного процесу, запевнили Олександра Кодолу учасники зустрічі.

Послідовно і систематична робота із навчальними закладами  для народного  депутата є дуже важливою. Адже він неодноразово наголошував, що найкращі інвестиції — інвестиції у майбутнє, у наших дітей, у їх освіту, у їх розвиток.

В ході зустрічі депутат вручив освітянам документи на придбану техніку.

Джерело: Уездные новости
15.11.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook