Україна і світ

Померла Людмила Сенчіна: з’явилась інформація про причину її смерті

Померла Людмила Сенчіна: з'явилась інформація про причину її смерті

Відома російська та радянська актриса Людмила Сенчіна померла внаслідок онкологічного захворювання. Попри недугу, Заслужена артистка України продовжувала концертну діяльність до останніх днів життя.

Людмила Сенчіна померла уранці 25 січня в одній із лікарень Санкт-Петербурга.

Як розповіла директорка Великої концертної зали “Жовтневий” (БКЗ “Октябрский”) Емма Лавринович, вона тривалий час страждала від онкологічного захворювання, передає “Комсомольська правда”.

Зокрема, вона зазначила, три місяці тому під час святкування 50-річчя театрально-концертної зали Сенчіна тут востаннє піднімалась на сцену.

За її словами, акторка виступала перед глядачами через біль.

У жовтні вона виступала у нас на Дні народження. Їй було неймовірно важко. Але глядачі цього не відчули. Вона посміхалася. Ми з нею сиділи, розмовляли. Людонька знала, що від її бажання жити багато що залежить. Казала: “Я все розумію”. У неї було величезне бажання вистояти, вижити. Вона стійко переносила хворобу, але онкологія не щадить,
– підкреслила Лавринович.

Крім того директорка концертної зали додала, що 27 січня має відбутися вечір, присвячений дню зняття блокади Ленінграду, в якому мала взяти участь і Сенчіна.

“Ми обговорювали вечір, присвячений повному зняттю блокади Ленінграда. У ньому повинна була брати участь Людочка. Останнім часом вона почувалася дуже погано, тому ми вирішили, що не треба”, – зауважила подруга акторки.

Нагадаємо, нещодавно із життя пішов ще один популярний радянський і російський артист – оперний співак Олександр Ведерников.

Джерело Телеканал новини «24»
25.01.2018

Залишити відповідь

Войти с помощью: 
Facebook
Close