Україна і світ

Помер Олег Граф – відомий російський актор

Помер Олег Граф – відомий російський актор

Російський актор Олег Граф помер 12 березня у Москві, йому було 49 років. Причина смерті – наразі не повідомляється. Актор відомий глядачам за ролями у багатьох російських серіалах та фільмах.

Про смерть Олега Графа повідомляє агенція НСН. Причину смерті поки не повідомили. Одна російські ЗМІ пишуть, що причиною смерті актора могло стало онкологічне захворювання.

Актор народився 12 липня 1968 року. Він закінчив в 1991 році театральну студію при Кримському українському театрі драми та музичної комедії. Через розвал СРСР, важкого економічного і політичного становища в країні, з акторської професії Олег був змушений піти.

Помер Олег Граф – відомий російський актор
Помер Олег Граф: ймовірна причина смерті – онкологічне захворювання

У 2004 році Олег Граф, закінчивши Московський державний університет сервісу, отримав нову спеціальність – психолог. У 2013 році Олег повернувся в акторську професію, вступивши до Московського державного університету культури і мистецтв.

Олег Граф був зайнятий в постановках Театру на Бутирці. Як режисер Олег Граф поставив на сцені Театру на Бутирці спектаклі: “Про неслухняне зайченя”, “Олімпіада”, “Вихованка”.

Помер Олег Граф – відомий російський актор
Помер Олег Граф – російський актор

З 2013 року Олег Граф активно знімався в кіно, виконуючи в основному ролі другого плану. Його героями нерідко ставали лікарі, бухгалтери, експерти-криміналісти. Серед найбільш відомих робіт: Едуард Рогов у фільмі “Дело врачей”, патологоанатом Вілен Усов в серіалі “Пятая стража”, Віктор в серіалі “Психологини”.

Про дату і місце прощання з актором буде повідомлено пізніше.

Джерело Телеканал новини «24»
13.03.2018