Україна і світ

Польща перетворюється на слабку державу, – журналіст про резонансний законопроект

Схвалення резонансного закону в польських Сенаті та Сеймі не були несподіваними, оскільки впродовж року в країні спостерігаються подібні маніпуляції.

Про це у прямому ефірі 24 Каналу житель Польщі та журналіст Алла Ткач.

Дії польської влади сіють розбрат серед поляків та українців, які невдовзі можуть з недовірою ставитись один до одного, впевнена журналіст. Через компроментуючу інформацію Польща вводить в оману не тільки громадян країни, але й іноземців, що проживають там.

Окрім цього, за словами Алли Ткач, держава втрачає свою силу, бо політики вже кілька років погіршують відношення міжнародної спільноти до поляків.

Польща перетворюється із сильної держави в слабку, в першу чергу, на міжнародному рівні. Найгірше, що впливу (влади, – ред.) піддаються прості люди, які не є обізнаними, не бували в Україні та не знали, що там нема пропаганди бандерівської,
– розповіла Алла Ткач.

Нагадаємо, що закон, який напередодні ухвалив Сейм, вночі 1 лютого підтримав Сенат. Президент Петро Порошенко заявив, що закон не відповідає проголошеним принципам стратегічного партнерства між Україною та Польщею і висловив стурбованість. Водночас Міністерство закордонних справ досі не втрачає надію на дружелюбність наших сусідів.

Джерело Телеканал новини «24»
01.02.2018

Facebook
Close