Україна і світ

Поліція викрила найманця терористів, який чергував на блокпості: деталі

Поліція викрила найманця терористів, який чергував на блокпості: деталі

У Краматорську співробітники кримінальної поліції отримали інформацію про те, що місцевий житель був учасником НЗФ “ДНР”.

Зібравши доказову базу, правоохоронці затримали правопорушника, інформує Краматорський відділ поліції Донецької області.

“39-річний мешканець Краматорська в пошуках нових вражень та великих грошей в 2014 році вступив на “службу” до незаконного збройного формування. До обов’язків чоловіка входила перевірка громадян та транспорту”, – йдеться у повідомленні.

У травні 2014 року чоловік захопився ідеєю “руського миру” та за пропозицією свого знайомого приєднався до бойовиків. За службу у терористів обіцяли платити.

Спочатку новобранець разом з товаришем агітував людей вступати у бандформування, а потім здійснював пропускний режим на блокпості. Але за два тижні бойовик розчарувався в “керівництві” та повернувся додому. Обіцяних грошей за чергування він не отримав,
– додано у повідомленні.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження. Підозрюваному загрожує позбавлення волі на термін від 3 до 8 років.

Відомо, що з початку 2018 року 28 учасникам незаконних збройних формувань оголошено про підозру. З них 24 затримані, 4 оголошені в розшук.

До слова, оперативники Донецько-Луганського регіонального управління Державної прикордонної служби та співробітниками СБУ на Донеччині зуміли запобігти імовірним терактам, які готували російські найманці підконтрольній Україні території.

Джерело Телеканал новини «24»
14.02.2018

Facebook
Close