Місто і регіон

Поліція Чернігова знайшла зниклого хлопчика

Поліція Чернігова знайшла зниклого хлопчикаУчора у Чернігові поліція знайшла хлопчика, який два дні тому вийшов з дому та зник.

Для цього правоохоронцям довелося мобілізувати весь особовий склад Чернігівського міського відділу поліції.

Як відомо, Данилко Савченка 2005 року народження 28 серпня вийшов з дому та зник. Шукали його весь особовий склад Чернігівського міського відділу поліції, підрозділи управління превентивної діяльності ГУНП та патрульна поліція.

Обстежувалися та прочісувалися паркові зони, зелені насадження та берег річки Стрижень, що протікає метрів за двісті від місця зникнення хлопчика.

Згорьовані мама і бабуся повідомили правоохронцям, що хлопчик навчається у школі-інтернаті, дуже комунікабельний і допитливий. Він легко контактує з людьми, може запросто сісти до будь-кого в автомобіля та попросити покатати його.

До пошуків долучилися місцева преса, яка поширювала інформацію, та чернігівці, які ледь не кожної години дзвонили до поліції та розповідали, де вони бачили схожого за описом хлопчика.

Утім, як виявилося сьогодні, увесь цей час він перебував в одній місцині.

Сьогодні опівдні наряд роти поліції особливого призначення в складі капітана поліції Володимира Пустовойта та старшого сержанта поліції Артема Вовка обстежували закинуту територію колишнього Чернігівського вищого авіаційного училища, як раптом до них із заростей вийшов хлопчик. На запитання поліцейських, як його звати, він відповів: Данило.

На місце знайдення дитини одразу ж прибули поліцейські сектору ювенальної превенції ГУНП, а також мама та басуся хлопчика, які забрали його додому. Вирішується питання щодо огляду його лікарями.

Джерело: Уездные новости
31.08.2017
[metaslider id=71402]

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook
Close