Місто і регіон

Поки звірі розмножуються – люди не бушують | Ніжин

У період масового розмноження диких тварин, із 1 квітня до 15 червня 2017 року, на Чернігівщині забороняється проведення у природному середовищі робіт і заходів, що є джерелом підвищеного шуму та неспокою (стрілянина, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах).
Про це  повідомили в Державній екологічній інспекції у Чернігівській області. Забезпечувати охорону середовища існування, умов розмноження і шляхів міграції тварин зобов’язані підприємства, установи, організації та громадяни при здійсненні будь-якої діяльності, що впливає або може вплинути на стан тваринного світу. Із метою посилення державного нагляду (контролю) в період масового розмноження диких тварин Інспекцією розроблено та погоджено План спільних заходів щодо забезпечення охорони навколишнього природного середовища і контролю за використанням природних ресурсів на території Чернігівської області разом із Головним управлінням Національної поліції в Чернігівській області, Чернігівським обласним управлінням лісового та мисливського господарства, Чернігіврибохороною та Чернігівським прикордонним загоном.
За порушення тиші настає адміністративна відповідальність, згідно зі ст. 87 КУпАП. 

Джерело

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Adblock виявлено

Будь ласка, розгляньте підтримку нас, вимкнувши блокування реклами, адже за рахунок реклами ми підтримуємо наш сайт. Дякуємо!