Поки не повернуть свободу Львову, – Сироїд розповіла, доки планує голодувати

Поки не повернуть свободу Львову, – Сироїд розповіла, доки планує голодувати

Джерело Телеканал новини «24»

Віце-спікер Оксана Сироїд переконана, що Президент Петро Порошенко може ухвалити рішення щодо зняття так званої “сміттєвої облоги” Львова, навіть перебуваючи з робочою поїздкою до США.
Про це Сироїд сказала журналістам під стінами Адміністрації Президента.
Вона запевнила, що попри те, що голова фракції “Самопоміч” у Верховній Раді і вона як віце-спікер оголосили голодування, фракція продовжує свою роботу.
Фракція у парламенті зараз працює і прийняла рішення працювати далі. Якщо хтось прийме рішення приєднатись – це має бути тільки індивідуальне рішення. Це не може бути колективне рішення фракції, тому що воно пов’язане з індивідуальним вибором кожної людини – воно може бути пов’язане зі здоров’ям чи з якимись іншими факторами, – зазначила Оксана Сироїд.
За її словами, те, скільки вони з Березюком голодуватимуть, залежить зовсім не від них.
“Ми будемо тут і будемо тут доти, поки президент і прем’єр фактично не повернуть свободу Львову. Вони мають достатньо важелів – вони цю свободу у міста забрали і вони мусять її повернути”, – переконана віце-спікер.
Оксана Сироїд каже, що їй відомо, що Президент Петро Порошенко зараз перебуває з робочим візитом у США і переконана, що рішення щодо Львова він може прийняти навіть звідти.
Я знаю, що зараз президент перебуває у Сполучених Штатах. Але Президент, так, як і депутати є в своєму статусі і на своєму посту 24 години добу, 7 днів на тиждень. Я переконана, що він добре обізнаний з тим, що зараз відбувається під стінами будинку, де він працює. Сподіваюсь, що він зможе ухвалити рішення ще перебуваючи у США, а якщо ні – то ми ж знаємо, що він повернеться, – зазначила Сироїд.
За її словами, щоб змінити цю ситуацію достатньо буде всього лише волі Президента – “тільки цього разу не свавілля, а його доброї волі”.

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело Телеканал новини «24»
20.06.2017