Місто і регіон

Показали анкету Саакашвілі, через яку його позбавили громадянства

Показали анкету Саакашвілі, через яку його позбавили громадянства

Press point with NATO Secretary General, Mr. Anders Fogh Rasmussen and the President of Georgia, H.E. Mr. Mikheil Saakashvilli

Народний депутат Володимир Ар'єв розмістив копію анкети екс-голови Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі, неправдиві відомості у якій стали причиною позбавлення його українського громадянства

Документ оприлюднено на сторінці політика у Facebook.

«Подаючи заяву на громадянство, Саакашвілі сам підписався під тим що свідомий можливості втрати громадянства через надання неправдивих відомостей відповідно до закону України про громадянство. Якби тоді, у 2015 році, написав в анкеті чесно — то і громадянство би отримав, і тепер приводу для втрати не дав. Ключове слово — чесно», — зазначив нардеп.

Показали анкету Саакашвілі, через яку його позбавили громадянства

  • 26 липня екс-радник міністра внутрішніх справ України Станіслав Речинський повідомив про позбавлення Саакашвілі українського громадянства.
  • Після цього аналогічну інформацію розповсюдив народний депутат від «Радикальної партії» Ігор Мосійчук. За його словами, таке рішення прийнято президентом Петром Порошенком.
  • Згідно з публікаціями в окремих ЗМІ, підставою для позбавлення Саакашвілі громадянства стало те, що в своїх анкетних данах він нібито не зазначив перебування під слідством на території іншої держави.
  • Генеральна прокуратура Грузії, де Саакашвілі оголошено у розшук й де він проходить по 4 кримінальним справам, вже двічі офіційно зверталася до української сторони з проханням про екстрадицію Саакашвілі і двічі отримала офіційну відмову. Також це питання підіймалося під час останнього візиту Порошенка до Грузії.
  • Матеріали стосовно позбавлення українського громадянства Міхеіла Саакашвілі розглянуті на засіданні комісії з питань громадянства при президентові України.
  • Згодом, на Банковій підтвердили, що Саакашвілі був позбавленний громадянства.
  • В Адміністрації президента пояснили, що указ про позбавлення громадянства Саакашвілі не підлягає публікації через конфіденційну інформацію.
[metaslider id=71402] Джерело: Уездные новости
28.07.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook