Місто і регіон

Погода в Україні на вихідні, 4 і 5 листопада | Ніжин

На вихідних в Україні очікується переважно хмарна погода з проясненнями.

Майже на всій території країни у суботу і в неділю в регіоні буде переважно суха погода. У суботу в східних областях можливий дрібний дощ за даними Sinoptik.ua. Температура повітря вночі складе -4…+11 градусів, удень+6…+16. Вітер змінний, переважно південний, східний, південно-східний, північно-західний, північно-східний і південно-західний, 1-7 м/с.

У північних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні буде переважно суха погода. Вночі від -1 до+6 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться в межах+6…+12. Вітер західний, південний, південно-західний і північно-західний, 1-5 м/с.

У південних областях очікується мінлива хмарність. У суботу і в неділю в регіоні опадів не передбачається. Уночі від+4 до+9 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до+9..+14. Вітер північний, східний, північно-східний і північно-західний, 1-5 м/с.

У Криму – переважно мінлива хмарність. У суботу і в неділю на півострові опадів не передбачається. У суботу в Севастополі буде дощова погода. Температура повітря вночі в межах+5…+11 градусів, удень – до+12…+16. Вітер східних, північно-східних, південних, південно-західних і південно-східних напрямів, 1-6 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу в регіоні можливий дрібний дощ, у неділю буде без опадів. Температура вночі+3…+8 градусів. Денна температура повітря складе+7…+12 градусів. Вітер північних, північно-східних, північно-західних і східних напрямів, 1-4 м/с.

У західних областях – мінлива хмарність. У суботу і в неділю в регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі до -4…+5 градусів, удень+6…+13. Вітер південний, східний, північно-східний і південно-східний, 1-4 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі від+1 до+5, удень – від+9 до+11 градусів. Вітер північний, східний, південно-східний і північно-східний, 1-4 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні буде переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть+4…+7 градусів, удень+7…+12. Вітер східних, північних, північно-західних і північно-східних напрямів, 1-4 м/с.

Джерело: zik.ua

Джерело: Нежатин
06.11.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook