Україна і світ

Подвійне громадянство та зв’язки з мафією: одеські активісти розповіли про минуле Труханова

Невловимого Труханова таки затримали і навіть планують по гарячих слідах обрати запобіжний захід. А схопили мера Одеси в столичному аеропорту “Бориспіль”, куди він прилетів із Варшави. Детективи НАБУ на місці вручили підозру. Водночас одеські активісти зробили несподівану заяву щодо кримінальної співпраці мера з мафією.

50 днів його шукали одесити, а знайшли детективи НАБУ. Зранку 14 лютого Геннадія Труханова арештували в столичному аеропорту “Бориспіль”. Одеський мер прилетів на рейсовому літаку з Варшави до Києва. Тут на нього вже чатували прикордонники та працівники Національного антикорупційного бюро, які затримали високопосадовця та вручили йому підозру.

У тому ж аеропорті затримали і його заступника – Павла Вугельмана. Той прилетів до Києва з Тель-Авіва. Обидва підозрюваних, а ще чотири чиновники Одеської міськради і два керівника приватної фірми проходять по одній справі. Їх звинувачують у розтраті державних коштів.

Місцеві активісти додають: очільник Одеси має зв’язки з італійською мафією. Замолоду він був в угрупованні міжнародного торговця зброєю Леоніда Мініна. З його подачі і потрапив у політику. А ще в нього виявили друге громадянство – російське.

Після того, як НАБУ взялося за Геннадія Труханова, той зник. Не з’являвся на роботі 50 днів. Спочатку був у відпустці, потім нібито з’їздив у кілька закордонних відряджень. Місцеві активісти ж упевнені, так він ховався від антикорупціонерів.

У чому звинувачують Геннадія Труханова?
За інформацією НАБУ, одеські високопосадовці вкрали багато. Йдеться про купівлю приміщень заводу “Краян” за завищеними цінами нібито для потреб міської влади. НАБУ чекає одеського мера уже давно і підозрює не лише в цій справі. Імовірно, він розкрадав кошти місцевого бюджету на реконструкції автодоріг та разом з поплічниками хотів нажитися на ремонті Одеського аеропорту.

Джерело Телеканал новини «24»
14.02.2018

Facebook
Close