Місто і регіон

Подарунок від душі | Ніжин

Продовженням святкових заходів Ніжинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня стала концертна програма для матерів, які виховують                         і доглядають дітей  з особливими потребами. І цього року, уже традиційно, організувати привітання клієнтів центру йому допоміг фітнес-клуб «Позитив» на чолі зі своїм президентом Галиною Арвахі, підготувавши благодійний концерт за участі своїх юних танцюристок та гімнасток.

Емоційні запальні танці у виконанні учениць студії гармонійного розвитку дівчаток «Позитивчик» та музичні композиції з естетичної гімнастики  не лишили байдужим жодного з дорослих і маленьких глядачів. Їхні бурхливі оплески й щирі посмішки надихатимуть артистів на подальшу творчу працю й професійне зростання.

Директор центру соціальних служб Наталія Кучеровська висловила адміністрації фітнес-клубу, його учнівським колективам та їхнім наставникам подяку за насичений життєдайною енергією й позитивними емоціями букет яскравих виступів – прекрасний весняний подарунок, що сповнив радістю серця всіх присутніх.

Були ще й інші приємності: артисти сфотографувались на згадку разом зі своїми вдячними глядачами, які отримали подаруночки від центру соцслужб, а соціальним працівникам мами вручили виготовлені власноруч сувеніри і дитячі художні фото – на згадку про святкову зустріч. Адже дарувати по-справжньому від душі так само приємно, як і отримувати дарунки.

О. Гребеннікова, фахівець із соціальної роботи НМЦСССДМ

 

Джерело

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Adblock виявлено

Будь ласка, розгляньте підтримку нас, вимкнувши блокування реклами, адже за рахунок реклами ми підтримуємо наш сайт. Дякуємо!