Україна і світ

Побудь у “шкурі” Саакашвілі: тест на виживання в українській політиці

Побудь у "шкурі" Саакашвілі: тест на виживання в українській політиці

Україна видворила Міхеїла Саакашвілі до Польщі. Та він не здається і все одно планує повернутися. Вже понад півроку йому без громадянства вдавалося вести політичну діяльність в Україні. Пропонуємо пройти тест і згадати, як же Саакашвілі завжди викручувався із ситуації.

Після Євромайдану Саакашвілі був бажаним гостем у Києві. Йому пропонували високі посади. І врешті він став головою Одеської ОДА. У кріслі губернатора Одещини Міхо намагався боротися з корупцією і всіляко критикував владу – аж до свого звільнення. Та на цьому Саакашвілі не зупинився, і критика влади продовжувалась. Врешті терпець Порошенка увірвався, і він забрав у Саакашвілі український паспорт.

Тоді й почалися “веселі” пригоди лідера “Руху нових сил” – феєричне повернення в Україну, суди, марші за імпічмент, спроба захоплення Жовтневого, звинувачення у змові з Курченком, кілька невдалих і вдалих затримань… Кульмінацією стало видворення Міхо в Польщу – таке ж раптове, як і все, що відбувалося з ним останніх півроку. Та він досі не опускає руки!

Як йому вдається бути таким витривалим? Спробуй опинитися у “шкурі” Саакашвілі і вижити в українській політиці. Пройди тест про пригоди Міхо в Україні.

Джерело Телеканал новини «24»
13.02.2018

Facebook
Close