Місто і регіон

По місту вводяться обмежувальні заходи щодо споживання природного газу

Відбулось позачергове засідання виконавчого комітету міської ради під керівництвом першого заступника міського голови Григорія Олійника.
У зв'язку із кризовою ситуацією, що склалася на території всієї України через відключення подачі природного газу Російською Федерацією,  було прийнято рішення призупинити навчальний процес з 03 по 07 березня 2018 року у вищих навчальних закладах I — IV рівня акредитації, у професійно — технічних навчальних закладах, загальноосвітніх навчальних закладах, крім  ДНЗ і тих, що опалюються альтернативними видами палива,  та вжити заходів щодо мінімально допустимого використання теплової енергії.
Рекомендувати керівникам комунальних підприємств, бюджетних установ починаючи з 18 год. 00 хв. 02 березня 2018 року вжити заходів для максимально економного використання природного газу, ТОВ «НіжинТеплоМережі» обмежити надання послуг населенню з гарячого водопостачання  у разі наявності технічних можливостей на період з 03 по 07 березня 2018 року та вжити всіх можливих заходів для максимально економного використання природного газу.

По місту вводяться обмежувальні заходи щодо споживання природного газу

По місту вводяться обмежувальні заходи щодо споживання природного газу

Відділ інформаційно-аналітичної

роботи та комунікацій з громадськістю

Джерело: Ніжинська міська рада

Джерело: Уездные новости
03.03.2018