Україна і світ

Пластичні хірурги назвали неочікуваний недолік селфі

Пластичні хірурги назвали неочікуваний недолік селфі

Ми вже протягом кількох років не уявляємо свого відпочинку без фотографування самих себе, – тобто “селфі”. Але експерти мають на це свою думку та зауваження, які слід прийняти до уваги.

Згідно з опитуванням, проведеним Американською академією пластичних і реконструктивних хірургів в 2017 році, 55% пацієнтів зверталися до лікарів через невдоволення своїм зображенням в соціальній мережі, а в 2016 з аналогічною проблемою зверталися 46%.

І на це в пластичних хірургів є своє пояснення, – оптичне сприйняття фотографій збільшує розмір носа на 30% у чоловіків і на 29% у жінок. Саме через такий візуальний недолік люди наважаються витрачати шалені гроші на пластичні операції.

Селфі створюють ілюзію, при якій ваш ніс виглядає ширшим і товстішим, коли він насправді не є таким. Я боюся, що сьогоднішнє покоління про це не знає. Все, що вони знають – це селфі,
– прокоментував ситуацію Борис Пашковер, реконструктивний хірург і провідний автор дослідження.

Пластичні хірурги назвали неочікуваний недолік селфі

Вирішити цю проблему хірурги рекомендують не за допомогою хірургічного втручання. Фахівці радять знайти собі фотографа, який буде робити портрети на більшій відстані – не менше ніж 30 сантиметрів від особи.

Джерело Телеканал новини «24»
03.03.2018