Україна і світ

Після суботнього дощу ситуація нормалізувалася, – російські окупанти про еколихо в Армянську

Після суботнього дощу ситуація нормалізувалася, – російські окупанти про еколихо в Армянську

Російські окупанти заявляють, що ситуація в Армянську, поблизу якого на днях трапився другий хімвикид із заводу “Титан”, нормалізувалася. Покращення, на їхню думку, спровокував дощ.

Про це в коментарі російському інформагентству ТАСС заявив представник окупаційної влади на півострові, так званий мер Армянська Василь Теліженко.

Перевищень гранично допустимих концентрацій шкідливих речовин по Армянську немає за останню добу. Звернень до медустанов теж не було. Ситуація нормалізувалася після суботнього дощу,
– розповів Теліженко росЗМІ.

Зазначимо, що український військовий журналіст та координатор “Інформаційного спротиву” Дмитро Тимчук припустив, що стало причиною другого хімвикиду на “Кримському титані”. Він зазначив, що спричинити повторний викид шкідливих речовин могли професійна недбалість місцевих співробітників, рятувальних служб та неправильні вказівки російської влади на півострові. Також він додав, що в атмосферу потрапив хлор.

Нагадаємо, 14 вересня через шкідливі викиди на заводі “Кримський титан” російська влада півострова заявила про введення режиму надзвичайного стану в Армянську, а на півночі окупованого Криму знову зафіксували перевищення гранично допустимої концентрації шкідливих речовин у повітрі. Так, було перевищено допустиму концентрацію хлористого водню і сірчистого ангідриду.

хроніка подій

 • 15 вер
  2018

  Хімвикид в Армянську: у мережі опублікували нові фото страшних наслідків

 • 15 вер
  2018

  Винні українці, бо не дали воду для заводу, – колишній працівник “Титану”

 • 15 вер
  2018

  У Криму міг статись новий хімічний викид: є перевищення норми шкідливих речовин

 • 14 вер
  2018

  Хімвикид у Армянську: окупанти запроваджують надзвичайний стан

 • 27 серп
  2018

  Предмети за ніч вкрилися іржею: в окупованому Криму нове екологічне лихо

Джерело Телеканал новини «24»
16.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: