“Піккардійська Терція” представила нову позитивну пісню

“Піккардійська Терція” представила нову позитивну пісню

Джерело Телеканал новини «24»

Прем’єра нової пісні від вокальної формації “Піккардійська Терція” – сингл “Лети…” увійде в однойменний альбом колективу, реліз якого заплановано ближче до осені. А також восени акапельний гурт святкуватиме своє 25-річчя.
Оптимістична і напрочуд позитивна пісня “Лети…” – це вже третій представлений сингл із майбутнього, п’ятнадцятого за рахунком, студійного альбому “Терції”.
Навесні цього року вокальна формація уже порадувала своїх прихильників пісенними новинками “Дженні” та “Колисонька кленовая”.
Автором музики до пісні “Лети…” став композитор та гітарист Володимир Возняк.
Аранжування до новинки створив соліст “Терції” Андрій Капраль. У записі взяли участь Володимир Якимець (перкусія) та Ігор Лесько (ударні). Свій новий альбом “піккардійці” записують на львівській студії Virtuoso Records (звукорежисер – Богдан Нестор).
Прем’єра від “Піккардійської Терції” – сингл “Лети…”:

На сцені поважний ювілей акапельна формація розпочне святкувати із вересня-2017: заплановані концерти “Терції” як по Україні, так і за кордоном, зокрема у США та Канаді. 30 вересня 2017 р. великий концерт гурту відбудеться на сцені Національного палацу “Україна” у Києві.

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело Телеканал новини «24»
20.06.2017