Україна і світ

Підвищення зарплат військовим. Порошенко ввів у дію рішення РНБО

Президент Петро Порошенко ввів в дію рішення РНБО щодо пропозицій до проекту бюджету на 2019 рік у частині оборони і нацбезпеки.

Підвищення зарплат військовим. Порошенко ввів у дію рішення РНБО

Глава держави підписав відповідний указ, повідомляє прес-служба АП.

Згідно з документом, Кабмін має передбачити у проекті держбюджету на 2019 рік “збільшення розміру грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу, поліцейських не менше ніж на 30% з урахуванням мінімального розміру грошового забезпечення осіб рядового складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій та поліцейських – у сумі не менше 9 тис. грн; військовослужбовців рядового складу за контрактом першого року служби – у сумі не менше 10 тис. грн“.

Також у проекті бюджету серед пріоритетних напрямків має бути: розробка, виробництво та закупівля нових зразків озброєння і військової техніки, зокрема сучасного високоточного ракетного озброєння (ракетних систем і комплексів, у тому числі крилатих ракет), артилерійського озброєння, бронетанкової техніки і озброєння, боєприпасів, високоточних засобів ураження та продуктів спеціальної хімії, облаштування дослідно-випробувальних полігонів для проведення випробувань боєприпасів.

Документ набуває чинності з дня його опублікування.

Джерело ФАКТИ. ICTV
15.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: