Місто і регіон

«Підсніжники» від ремонту басейну в ніжинському «Престижі» турбують жителів прилеглої території | Ніжин

Досить нашумілою у Ніжині стала тема будівництва басейну ННВК «Престиж» (гімназія №16), адже воно так і не завершилось через те, що компанія ПП «ВостокБудМонтаж», яка пройшла тендер не встигла освоїти кошти в сумі 3,07 млн. грн. Але навіть, коли про це вже перестали говорити, жителі 3-го мікрорайону підняли нову. 

Сніг зійшов, а під ними неприємний сюрприз. Мешканці багатоповерхівок, які знаходяться поряд зі школою почали жалітись на сміття, яке залишились після будівельних робіт. «Пінопласт розлетівся по всій вулиці, потрапив і на городи людей. З цим треба щось робити, бо ж неприємно, повертаючись додому, щораз бачити цю картину.» Дійсно видовище не з приємних, тим більше, що знаходиться на території такої гарної школи, і діти постійно знаходять там собі місце для ігор.
Дізнавалися, що з цього приводу думає директор «Престижу» Валентина Градобик. Валентина Валентинівна коментує: «Сміття кожен день вивозиться. Прибираємо своїми силами. Замовили в УЖК Г та Б прицеп. Буде суботник. Розумієте, ремонт був взимку – тепер сніг розтав, тож доводимо територію до ладу».
От тільки дивно, що сама підрядна організація чомусь  не прибрала за собою сліди…


Джерело

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Adblock виявлено

Будь ласка, розгляньте підтримку нас, вимкнувши блокування реклами, адже за рахунок реклами ми підтримуємо наш сайт. Дякуємо!