Новини Чернігова

Підприємця оштрафували на 17 000 грн за торгівлю неякісними іграшками

Підприємця оштрафували на 17 000 грн за торгівлю неякісними іграшками

Відповідно до Секторального плану державного ринкового нагляду, спеціалістами відділу ринкового та метрологічного нагляду в листопаді 2017 року здійснено планову виїзну перевірку характеристик продукції у суб’єкта господарювання, що займається розповсюдженням іграшок для дітей, на відповідність їх вимогам Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» та Технічного регламенту безпечності іграшок, затвердженого постановою КМУ від 11.07.2013 № 515. Проведеною перевіркою встановлено порушення вимог «Технічного регламенту безпечності іграшок».

Про це ЧЕline повідомили в головному управлінні Держпродспоживслужби в Чернігівській області.

За результатами перевірки до продукції, яка розповсюджується з порушенням встановлених вимог, вжито обмежувальні (корегувальні) заходи:

обмеження надання продукції на ринку до усунення формальної невідповідності;

обмеження надання продукції на ринку шляхом тимчасової заборони надання продукції на ринку;

обмеження надання продукції на ринку шляхом приведення продукції у відповідність із встановленими вимогами технічного регламенту.

Відповідно до Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» ст. 44, встановлена відповідальність за порушення цього Закону, до суб’єкта господарювання за виявлені порушення застосовано штрафні санкції в розмірі 17 000,00 гривень.

07.12.2017
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook