Місто і регіон

Підприємці ніжинського комунального ринку готові до страйку? | Ніжин

Температура 22 березня піднялась не лише на вулиці, а й і у великому залі міськвиконкому. Причиною гарячих дискусій стало, знову ж таки, підвищення тарифу орендної плати для підприємців Ніжинського комунального ринку.  Зібралось більше півсотні обурених представників громади, а також представники комунального ринку на чолі з директором Анатолієм Вершняком. Людей цікавило питання: «На скільки ж доцільно директор використовує гроші?» Але чіткої відповіді так і не отримали, цифри були надані узагальнені без розрахункової калькуляції. Треба зазначити, що напередодні, 21 березня, підприємці просили надати їм розрахункову документацію, але залишились ні з чим. На щастя, під час засідання бухгалтер підприємства пообіцяла надати ввечері цього ж дня.

Обурення і в той же час сміх викликало запитання активіста Владислава Прощенка: «Пане головуючий, Ви пам’ятеєте зі звіту  минулого засідання, що директор зробив для покращення ринку за час своєї посади?»

«Памятаю. Було зроблене незначне покращення. За 2016 рік було зроблено – нічого. Це признав тоді і сам керівник», – зазначив Володимир Башинский.

 

З цього приводу не витримав і висловився депутат Юрій Галата: «Потрібно міняти таких керівників. Вони таке петляють, що підприємці не можуть розібратись, у чому справа. У країні проблеми, і люди піднімаються. На цьому реальному прикладі бачимо, як у цьому місті важко добитись справедливості. Підприємці — терплячі люди. Чому місцева влада не розуміє, що треба почути, щоб не було гірше? Треба підніматись, блокувати, і добиватись свого. Ну не можемо ми словами  домовитись з владою. Якщо не буде змінено директора, я, як депутат, буду просити підприємців підтримати страйки.»

«Не справа в тому, на скільки буде підвищена орендна плата: на 10%, 20%, чи 30%. Справа у відношенні до людей, і в тому, як він ставиться до своєї справи. Керівник повинен покращувати підприємство, якщо він добросовісний», – продовжив Владислав Прощенко.

Голова комісії на це зауважив: «Може як людина директор не має харизми спілкування, але це не означає, що керівник не відповідає займаній посаді. Його обов’язок  в тому, щоб ринок працював прибутково. Я особисто проаналізував минулі роки і маю зауважити, що до 2014 року ринок працював в мінус, але зараз прибуток є, і не малий.»

Після довгих обговорень голова комісії все ж таки підсумував засідання, і зазначив: «Для того, аби зробити покращення, необхідно поетапне підвищення тарифів. Тож,  для початку, з 1 квітня оренда буде підвищена на 10 %». Після запропонував депутатам проголосувати.  Підприємці в залі після почутого неабияк обурились, вигукуючи: «На основі чого?», «Ви знущаєтесь з підприємців?». Голосування так і не відбулось, адже Володимир Башинский зауважив – тема Ніжинського комунального ринку закрита.

Проте для підприємців – це далеко не кінець, адже до їх вогню підлили ще масла…

Марина Волинець

Джерело

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Adblock виявлено

Будь ласка, розгляньте підтримку нас, вимкнувши блокування реклами, адже за рахунок реклами ми підтримуємо наш сайт. Дякуємо!