Місто і регіон

Підозру оголосили начальнику управління превентивної діяльності | Ніжин

«Прокуратура Чернігівської області оголосила підозру правоохоронцю, який вимагав від керівника одного з агролісогосподарських спеціалізованих підприємств хабар у вигляді 40 кубометрів ділової деревини* за вирішення питання щодо повернення транспортних засобів, вилучених співробітниками поліції у цього підприємства під час організованої ним перевірки».

Так повідомляє прес-служба прокуратури Чернігівської області. 29 травня автомобіль затримали, а деревину вилучили.

Працівнику поліції повідомлено про підозру у вчинені закінченого замаху на одержання неправомірної вигоди, поєднаної з вимаганням (ч. 2 ст. 15, ч. З ст. 368 КК України).

Ухвалою суду від 2 червня обрано запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання та відсторонено від займаної посади.

Наразі слідство триває.

Підозру оголосили начальнику управління превентивної діяльності Нацполіції у Чернігівській області майору поліції Андрію Трейтяку. Серед завдань відділу — забезпечення громадської безпеки і порядку, безпеки дорожнього руху, запобігання та припинення насильства в сім’ї.

Не виключено, що це внутрішні міжвідомчі розбірки. і про справу скоро забудуть.

*Ділова деревина — велика група лісових матеріалів, виготовлених з деревини для потреб народного господарства та населення. Застосовується в круглому вигляді або у вигляді сировини для подальшої обробки та хімічної переробки. Включає усі сортименти, крім дров.

Олена Гобанова, тижневик «Вісник Ч» №23

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Нежатин
12.06.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook