Новини Чернігова

Під іншим ракурсом: кондуктор тролейбуса розповіла власну версію резонансної ситуації з бабусею

У неділю, 5 листопада, весь Чернігів обговорював ситуацію, що розгорнулася на зупинці громадського транспорту «5 кутів».

За словами очевидців, кондуктор тролейбуса видворяла стареньку з транспорту через відсутність пенсійного посвідчення. Кондуктор нібито штовхнула бабусю, яка була ще й із «кравучкою», через що немолода жінка випала з тролейбуса та зазнала травм.

Знімальна група ЧЕline розшукала постраждалу. Нею виявилась 79-річна Лариса Спіципа. Жінка розповідає, що на стегні у неї синець, болить спина, шия та голова. Сьогодні вона почувається гірше, а тому поїхала до лікарні на рентген. Про пережиті події старенька розповідає зі сльозами. Стверджує, кондуктор штовхнула її у спину, через що вона сторчака полетіла зі сходинок. Наразі вирішується питання про її госпіталізацію.

Кондуктор Валентина Клименко всі обвинувачення називає наклепом, переконує, що стареньку жінку не чіпала, більше того, коли пасажирка виходила з транспорту, сама вона знаходилась на іншому майданчику «рогатого», а тому просто фізично не могла штовхнути бабусю.

Свідки події, жінки, які їхали разом із постраждалою Ларисою Спіциною на задньому майданчику тролейбуса, підтверджують: бабуся  впала сама. Спускаючись сходами та посуваючи поперед себе «кравчучку», жінка оступилась і гепнулась на сходинку.

Усі подробиці дивіться згодом у сюжеті.

Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова
06.11.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook