Новини Чернігова

Перший пішов: жителі одного з будинків Чернігова не платитимуть за послугу прибирання

Перший пішов: жителі одного з будинків Чернігова не платитимуть за послугу прибирання

Будинок № 24-а по вул. Інструментальній, який першим у Чернігові забажав прибирати свою територію самостійно і за рахунок цього зменшити житловий тариф, тепер має відповідне рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради.

Рішення прийняте вчора, 1 лютого 2018 року.

З 15 лютого тариф для мешканців цього будинку складатиме 2,12 грн/м кв.

На засіданні виконкому начальник КП «ЖЕК-13» Володимир Прищеп повідомив, що відповідальна особа за прибирання території прилеглої до будинку № 24-а по вул. Інструментальній на загальних зборах визначена і це рішення оформлене протокольно.

Міський голова звернув увагу на те, що контролювати прибирання всередині під’їздів матимуть право самі мешканці, а чистоту прибудинкової території – також і місто. Тож визначена мешканцями особа нестиме адміністративну відповідальність, якщо територія прибиратиметься неналежним чином. Тобто сплачуватиме відповідний штраф.

Довідково.

Будинок № 24-а по вул. Інструментальній (юридично – колишній гуртожиток) переданий у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова у жовтні 2017 року і виконавцем послуг з його утримання визнане КП «ЖЕК-13». Будинок вже має визначену прибудинкову територію, яка навіть огорожена. Мешканці будинку мають багаторічний досвід самостійного догляду за своєю територією. Саме так було організоване її прибирання до передачі будинку в комунальну власність.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
02.02.2018

Facebook