Україна і світ

Перемога у Стокгольмі: “Нафтогаз” виграв у суді проти “Газпрому”

Перемога у Стокгольмі: "Нафтогаз" виграв у суді проти "Газпрому"

Стокгольмський арбітраж зобов’язав російського монополіста “Газпром” доплатити НАК “Нафтогаз України” 4,63 мільярда доларів за недопоставку узгоджених обсягів газу для транзиту.

Про історичне рішення ввечері 28 лютого інформує прес-служба “Нафтогазу”.

We did it! Арбітраж постановив виплатити Нафтогазу 4,63 млрд дол. За підсумками двох арбітражних проваджень Газпром винен нам 2,56 млрд дол,
– зазначають у НАК.

Своїм рішенням Стокгольмський арбітраж задовольнив вимоги “Нафтогазу” щодо компенсації за недопоставлені російським “Газпромом” обсяги газу для транзиту.

“За рішенням Стокгольмського арбітражу, “Нафтогаз” домігся компенсації у сумі 4,63 млрд дол. за недопоставку Газпромом погоджених обсягів газу для транзиту. За результатами двох арбітражних проваджень у Стокгольмі Газпром має сплатити 2,56 млрд дол на користь “Нафтогазу”, – уточнили у відомстві.

Арбітражний суд також відхилив вимоги “Газпрому” щодо штрафів за начебто незаконно відібрані “Нафтогазом” обсяги транзитного газу.

До слова, “хороші новини” зі Стокгольма ще вдень 28 лютого під час своєї прес-конференції анонсував Президент України Петро Порошенко.

Радості з приводу ухваленого у Стокгольмському арбітражі рішення не стримує перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко.

Перемога у Стокгольмі: "Нафтогаз" виграв у суді проти "Газпрому"

Джерело Телеканал новини «24»
28.02.2018