Новини Чернігова

«Педагогічний зашморг»: депутати вимагають від Атрошенка зберегти надбавки вчителям

«Педагогічний зашморг»: депутати вимагають від Атрошенка зберегти надбавки вчителям

У Чернігові «Наш край» вимагає зберегти надбавки вчителям за престижність праці у розмірі 20 %. Відповідне відкрите звернення депутати Чернігівської міської ради від партії «Наш край» надіслали міському голові.

До депутатів Чернігівської міської ради надійшли звернення вчителів загальноосвітніх шкіл обласного центру зі скаргами на неправомірне скорочення надбавок за престижність праці.

Так, упродовж тривалого часу, зокрема в грудні минулого року, педагогічним працівникам міста Чернігова виплачувалися надбавки за престижність праці у розмірі 20%, а в січні цього року керівники навчальних закладів довели до підлеглих накази, згідно з якими ці надбавки вчителям зменшено до 5%.

 

Без будь-яких попереджень відбулося суттєве погіршення умов оплати праці педагогічним працівникам міста, і це в умовах, коли міський бюджет значно зріс, порівняно з попередніми роками. «Цю ситуацію ми вважаємо неприпустимою в той час, коли на державному рівні постійно лунають заяви про підвищення заробітних плат вчителям», – наголошується у зверненні.

У документі наголошується, що неправомірно зменшувати надбавку тим педагогічним працівникам, яким її виплачували у граничному розмірі 20%. Про зміну умов праці, зокрема розмірів оплати, працівники, серед яких і педагогічні, мають бути повідомлені не пізніше, ніж за два місяці.

Фракція політичної партії «Наш край» у Чернігівській міській раді звернулася з вимогами до міського голови надати обґрунтовану інформацію з відповідними розрахунками щодо виплат педагогічним працівникам міста Чернігова у грудні 2017 року і січні 2018 року та не зменшувати надбавки педагогічним працівникам міста Чернігова (за необхідності віднайти можливості в міському бюджеті).

08.02.2018
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Facebook
Close