Україна і світ

Павелко отримав повну підтримку в ФФУ і буде єдиним кандидатом у Виконком УЄФА від України

Павелко отримав повну підтримку в ФФУ і буде єдиним кандидатом у Виконком УЄФА від України

Віце-президент Федерації футболу України і куратор національної збірної України серед ветеранів Олег Собуцький прокоментував підсумки нещодавнього Виконкому ФФУ.

“За кандидатуру Андрія Павелка, якого запропоновано у члени Виконкому УЄФА, проголосували 33 колективних члени Федерації футболу України – абсолютна більшість. Тому закономірною є і одноголосна підтримка чинного президента ФФУ на нещодавньому Виконкомі Федерації. До того ж, давайте говорити відверто, більш достойної кандидатури зараз в Україні немає”.

“У президента ФФУ буде майже рік, щоб заручитися підтримкою колег з інших національних асоціацій. Після того, як УЄФА очолив Александер Чеферін, процедура виборів стала більш демократичною, а робота УЄФА більш відкритою. При цьому кандидатам у виконком потрібно продемонструвати реальні справи у розвитку футболу у своїй країні. Вірю, що в УЄФА оцінять системні реформи, які відбуваються в українському футболі і в 2019 році Андрій Павелко буде обраний у Виконавчий комітет європейського футбольного союзу”, – зазначив Олег Собуцький.

Джерело Телеканал новини «24»
06.03.2018